27 مهر 1398 ساعت 16:28

بسم الله الرحمن الرحیم

"ن" و القلم و ما یسطرون

هفدهم مرداد سالروز شهادت خبرنگار متعهد و شجاع، شهید "محمود صارمی" به عنوان روز خبرنگار نام گذاری شده است، این روز عزیز فرصت مغتنمی است تا از جایگاه معنوی و از زحمات و کوشش‌های صادقانه اصحاب رسانه در مسیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه تقدیر به عمل آید.

خبرنگاران به عنوان دیده بانان و پیش قراولان جامعه در هدایت افکار عمومی نقش مهمی بر عهده دارند و می‌توانند با شناخت انتظارات، خواست‌ها و نیازهای مردم و انتقال دو سویه آن بین مردم و مسئولان (بر اساس منویات مقام معظم رهبری) و در گام دوم انقلاب، نقش مهم خود را در پیشرفت و تعالی کشور ایفا کنند.

رسالت مقدس و تلاش صادقانه خبرنگاران زمینه ساز آگاهی و شفافیت و در نهایت تقویت اعتماد، امید و نشاط معنوی و اجتماعی در جامعه است، امری که امروز بیش از گذشته باید بدان پرداخته شود. 

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه به ویژه شهید بزرگوار محمود صارمی و تبریک این روز به همه خبرنگاران، عکاسان، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و فعالان عرصه اطلاع رسانی در اقصی نقاط کشور به ویژه فعالان عرصه خبر در شهرستان "نهاوند"، از توجه و اهتمام ویژه این عزیزان در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی فعالیت‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی (در حوزه‌های مختلف) تشکر و قدردانی نموده، از درگاه خداوند متعال برای همگان سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت می‌نمایم.

دکتر حسین مرادی مخلص

رئیس دانشگاه نهاوند

 

رفتن به بالا

Template Design:Dima Group